Bodega

W dzień restauracja,

Wieczorem miejsce na koktajl w niepowtarzalnej atmosferze

Restauracja BODEGA

Wysokiej jakości produkty, odpowiednio zbilansowana kompozycja składników, dosokały smak i nienaganne podanie, to dla nas bardzo ważne detale, które stanowią o Państwa dobrym posiłku. Nowoczesne, przytulne, a także klimatyzowane wnętrze zapewni Państwu doskonały komfort, a obsługa zadba o to by poczuli się Państwo wyjątkowo.

Catering BODEGA

Bodega to również catering najwyższej jakości. Zorganizujemy imprezę u Państwa w domu lub w firmie. Dysponujemy niezbędnym zapleczem gastronomicznym m.in. stołami, krzesłami oraz namiotem bankietowym tak aby zapewnić Państwu perfekcyjnie przygotowaną imprezę w plenerze.

Imprezy okolicznościowe

Nasz lokal jest do Państwa dyspozycji także w kwestii organizacji imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość zarówno rezerwacji stolika jak i całej restauracji. Lokal wyposażony w doskonałe nagłośnienie porywające do niczym nieskrępowanej zabawy. Klimatyczne wnętrz, doświadczona obsługa barmańska, kuchnia czynna do późnych godzin,  to wszystko zapewnia doskonałą zabawę w gronie przyjaznej Gościom  naszego lokalu.

Celem omówienia warunków rezerwacji zapraszamy do kontaktu.

Witaj!

Witaj!

W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Contact Us

Kontakt
Witaj!
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
chat